Jak zaujmout muže při seznámení, jak ho okouzlit a být pro něj ta pravá?

Prozradíme vám zákonitosti seznamování, pravidla svádění, podstatu pravé ženskosti a rady od samých mužů. Seznamování je hodně o tom, jak vábit, lákat a svádět. Aby z toho však vzniknul hezký vztah, musí být seznámení postavené na přirozenosti a nejen optickém klamu nebo znalosti pár triků.

 

Vždy se vyplatí chovat přirozeně, a hlavně žensky. V dnešní době spousta z nás už ani neví, co to znamená být ženou. Není divu, že je tak těžké najít pravého muže.

 

1 21539267

 

Posledních 60 let, kdy máme možnost věrohodně měřit a zkoumat lidské preference, se dost důkladně prověřovala podstata ženské přitažlivosti. Vědci zjišťovali, zda se to časem mění, nebo spíše odpovídá vzorům, které tu jsou už od vzniku lidstva, čili 6 tisíc let. Ukázalo se, že se nezměnilo vůbec nic. Je to vlastně dobrá zpráva, jakási jistota:)

Pro muže bylo, je a bude nejpřitažlivější ženské tělo. Naše inteligence, jmění, vzdělání, úspěchy či vnitřní kvality nejsou vůbec podstatné. Muž zkrátka podvědomě hledá partnerku, která bude úspěšně reprodukovat jeho geny a je sexuálně dostupná. Co to v praxi znamená? Pokud si vás muž všimne, nejdříve posoudí, zda jste zdravá a zda máte o něj zájem. Jak prosté:)

Skutečnost, že při hledání partnera rozhoduje na začátku jen fyzické přitahování (tělesné znaky), může být zdrcující. Výhodou je ale to, že na vzhledu lze pracovat. Svoji přitažlivost můžeme tedy výrazně zvýšit. 

 

1 18875503

 

    Provedeme vás rychlokurzem, jak posílit svoji přirozenou ženskost:

  

   PRVNÍ DOJEM (článek najdete zde>>). Jaké rysy obličeje a tvar postavy jsou nejpřitažlivější? Jak se nalíčit, jak učesat, jak obléknout?

 

   PRAVIDLA SVÁDĚNÍ (článek najdete zde >>). Seznamování má své zákonitosti a fáze. Jak nenápadně dát najevo svůj zájem? Jak muže okouzlit?

 

   CO TO ZNAMENÁ BÝT OPRAVDOVOU ŽENOU (článek najdete zde). Jaké povahové vlastnosti muže nejvíce přitahujou. Co rozhoduje o tom, že jsme pro něj tou pravou? Prozradíme vám také, co muže odpuzuje, jaké chování se jim nelíbí.

 

   Využijte také možnosti individuální konzultace se specialistkou na image, která Vám poradí, jak podpořit ženskou krásu, jak se chovat při seznamování, jak muže zaujmout, jako ho neodradit svým neverbálním projevem či vizáži.

   Konzultaci objednáte zde>>