Nezávazná konzultace

Cena:
Prodejní cena500 Kč
Konzultace se specialisty na image (vizážistka + kadeřník).
Délka trvání: 30 minut
Popis produktu

Nezávazná konzultace je perfektní volbou pro ty z vás, které máte z proměny obavy.

Dozvíte se, jakou image Vám doporučíme, a až pak se můžete (ale také nemusíte) rozhodnout pro realizaci našeho návrhu.

 

Vaše návštěva začne příjemným posezením na recepci studia ProBeauty. Nabídneme Vám občerstvení (kávu, čaj nebo chlazený nápoj) a Vy budete moci v klidu pozorovat, jak to u nás vlastně vypadá. Všimnete si určitě přátelské a pohodové atmosféry:)

Potom se Vás ujme vizážistka, která Vás provede po prostorách studia a vysvětlí Vám, jak probíhá proměna vizáže. Prohlídka skončí v maskérně určené pro individuální konzultace.

Tam s Vámi probereme Váš stávající styl líčení a oblékání. Dozvíte se mimo jiné, jaký máte tvar obličeje, jak působíte na první dojem, v čem je prostor na zlepšení vzhledu.
Na závěr konzultace se k nám připojí kadeřník, který Vám nastíní základní doporučení ohledně nového účesu (střihu a barvy).


Konzultace je zcela nezávazná a to znamená, že pokud náš návrh změny se Vám nebude líbit, nemusíte v proměně pokračovat.
Pokud se přece jenom pro novou image rozhodnete, domluvíme se na konkrétním termínu. Dle programu, který zvolíte, čekací lhůta je cca 7-21 dnů, takže proměna nemůže proběhnout ve stejný den jako konzultace.


A nakonec ještě bonus... V případě, že se rozhodnete pro proměnu vizáže, z její ceny Vám odečteme 500 Kč.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat (mobil: 773 907 710, email: info@probeauty.cz).