košík je prázdný

Profesionální focení v ateliéru s asistencí vizážistky

Focení s profesionální fotografkou a vizážistkou ve specializovaném ateliéru: boudoir, glamour, portrét, těhulky, fototesty.
Délka trvání: 1 hodina přípravy (make-up a styling) + cca 2 hodiny focení
8000 Kč
Cena:
Sleva:

  Příprava modelky a samotné focení probíhá v profesionálním foto ateliéru.

  Ateliér je vybaven pro standardní studiové focení (různobarevná foto pozadí, záblesková světla) a také pro focení boudoir, glamour, portrétu či těhulek.

   

  ate1aCelý náš tým se postará o Vaše pohodlí, rodinnou atmosféru a hlavně profesionální fotografie:)

  Probereme s Vámi plán focení, Vaše představy a přání. Společně se domluvíme na stylu fotek a Vašem vzhledu. Vizážistka se postará o stylové nalíčení a bude Vám po celou dobu k dispozici pro případnou úpravu či změnu nalíčení. Můžete se libovolně převlíkat a zkoušet vše, co Vás napadne:)

  Oblečení, boty a doplňky si přivezete svoje (nebojte si vzít celý kufr - čím více možností, tím lépe). K dispozici je zásoba slavnostních šatů ve velikosti S a M.

   

   

   

  Fotografka se postará o to, abyste se během focení cítila přirozeně. Pomůže se Vám zbavit stresu či nejistoty. Ukáže Vám, v jakých pózách budete vypadat nejlépe.

  Po focení obdržíte emailem náhledy všech fotografií, abyste se mohla sama rozhodnout, které z nich se Vám nejvíce líbí.

  V ceně balíčku je 10 retušovaných fotografií - pošleme je Vám v elektronické podobě. Doplatek za retuše nad rámec balíčku je 200 Kč/kus.

  Strávíme spolu celkem 3 hodiny a Vy získáte nádherný zážitek. Budete se cítit krásná a fotografie budou památkou na celý život.