petra cap

 

Děkuji za skvělé rady a trpělivost. Jste úplně skvělý kolektiv a hlavně sehraný a o tom tato práce určitě je.
V novém účesu a nalíčení se cítím velice pěkně a hlavě žensky.

Okolí reagovalo velice kladně se slovy ,,VAU " ani mně nemohli poznat. Prostě úplně jiná žena O)

Ještě jednou mockrát děkuji


Petra Čapková

 


 

kamila ska 

 

V nové image se cítím naprosto skvěle, barva i střih jsou perfektní. Líčení se mi taky moc líbí, opravdu to nezabere víc než 10 minut. Zatím mě viděla jen nejbližší rodina a jejich reakce byly jen pozitivní (bomba, pecka, paráda....děti byly nadšené a stejně tak i manžel).
Ještě jednou bych vám chtěla poděkovat za vaší profesionalitu a přístup, cítila jsem se u vás moc dobře.
Kadeřník Tomáš je velmi šikovný, to jak si poradil s mými hustými vlasy, byl opravdu mistrovský výkon.

Jediné čeho lituji, že jsem toto rozhodnutí neudělala dřív a roky nosila barvu a střih vlasů, která mi neseděly a v líčení jsem také dosti tápala (tak jsem se raději nelíčila vůbec).

Mějte se hezky a přeji mnoho dalších spokojených zákaznic.


Kamila Skalinová

 


 

denisa jar

 

Mnohokrát děkuji úžasnému týmu který ví co dělá! Děkuji za krásně strávený den v příjemném prostředí s úžasnými lidmi. Když jsem viděla maminky reakci po proměně, neudržela jsem své emoce. Dcera, ta okolo mne prošla a až když jsem jí oslovila, tak se rozběhla a říká: Maminko to jsi ty? Syn, ten také koukal a manžel, ten měl slzy v očích a nemohl se vynadívat. Pořád mi říkal, jak jsem krásná. Moc Vám děkuji, že jste mi umožnili nový začátek a já se teď cítím naprosto žensky a skvěle a za to vše děkuji Vám a také své rodině, která mi dala úžasný dárek! ❤️ Vřele doporučuji všem ženám!!!!

Denisa Jarošová

 


 

věra blo

 

Zpětná vazba,co se týče okolí byla velmi pozitivní. Cituji: „To je mazec, vy jste úplně jiná, vyloženě záříte”. Dále: „tak krásné a zdravé vlasy“. Proměna byla nejvíce viditelná právě na účesu. Změnili jsme jak barvu, tak i střih. Já osobně jsem si po cestě na sebe zvykala, nyní jsem velmi spokojená i co se týče každodenní úpravy účesu. Děkuji i make-up artistce za precizní práci a inspiraci na každodenní líčení❤️ Den jsem si vyloženě užila a večer šla novou image “předvést” do restaurace. Díky fotkám mám i krásnou hmatatelnou vzpomínku.Děkuji a doporučuji 🌹

Věra Bloudková

 


 

simona rou

 

Vážená paní Romanowska,
program i průběh celého dne ve Vašem studiu byly naprosto dokonale připravené a vedené, užila jsem si to přímo skvěle. Všechny rady, nápady a návrhy určitě začnu hned realizovat a používat. Všechny jste byly naprosto profesionální a zároveň empatické, usměvavé a milé.
Na konci jsem se opravdu cítila jako jiná žena, ale zároveň jsem to byla pořád já.
Všem, ať už z rodiny nebo v práci se velice líbí nová barva vlasů a střih a na fotkách samozřejmě doplněné dokonalým líčením. Jsem prý fakt kočka:-D. Svým rodičům jsem znovu poděkovala za skvělý dárek, který byl opravdu pro mě a maximálně
jsem si ho užila.
Ještě jednou tedy Vám paní Romanowska i paní Jolaně velké poděkování za báječný den. Doporučuji všem ženám.
Samozřejmě souhlasím s uveřejněním mých fotek.
Přeji hodně spokojených a nadšených klientek a věřím, že se určitě zase
setkáme.

Přeji krásné letní dny.
Vaše nadšená a spokojená klientka
Simona Rousová

 


 

petra kra

 

Všichni mi to chválí, jen dcerka (6 let) mi řekla, že jsem nemusela být tolik natočená...🙂

Líčení jsem si nechala až do rána. Moc a moc děkuji 🙂 Za sto let se ještě ráda podívám, jak jste mě udělali krásnou 😃.

Petra Krausová


 

alena smo

 

K vánocům jsem dostala poukaz na proměnu do salonu ProBeauty. Konečně jsem ho mohla tento pátek 4.6.2021 uplatnit a byla jsem nadšená. Nejen ze samotné proměny (kterou mi každý chválí), ale i z přístupu paní Moniky (vizážistky) a Jolany (kadeřnice) a všech ostatních. Přístup a služby jsou na velmi vysoké úrovni a atmosféra příjemná, úžasná. Všem děkuji a vřele doporučuji. Mám to sice dost z ruky, ale už vím, že jsem tam rozhodně nebyla naposledy 😀

Alena Smoláková

 


 

 

Byla jsem velice spokojená s Vašim přístupem. Cítila jsem se u Vás moc dobře. Hned jsem Vás doporučovala svým známým. Reakce okolí na mou proměnu byly supr! Je to fajn pocit:-). Možná m fotografie inspirují jiné ženy k proměně, jako mně:-). Vaše rady a doporučení mám na paměti. Ráda se zase někdy přihlásím na konzultaci s Vámi. Díky, díky.

Přeji Vám vše dobré:-)!

S pozdravem

Blanka Chalupová

 


 

lenka.boj

 

Den proměny jsem si opravdu moc a moc užila. Byl to pro mě krásný, relaxační a příjemně strávený den se spoustou dobrých rad a smíchu.
Jsem moc spokojena s proměnou, účes se perfektně upravuje, barva vlasů je perfektní.
Rodina i přátelé reagovali s velkým nadšením . Dokonce zvažuji, že se začnu trochu líčit. Už se těším na další rady při nákupech:-)
Opravdu, moc vám všem děkuju!
 
Vřele doporučuji Všem ,kdo chtějí strávit krásný, příjemný a hlavně den plný užitečných rad s profesionálkami jako jste Vy.
Přeji mnoho spokojených klientů:-)
 
Lenka Bojerová

 


 

michaela sub

 

Chtěla jsem vám poděkovat za změnu jak účesu, tak i rady v líčení. Moje proměna se všem velice líbila. Dokonce někdo měl problém mě i poznat.
Musím říci, že já se v novém účesu cítím skvěle. Střih je krásný. Neustále na sebe koukám do zrcadla. Přeji vám hezký den a mnoho dalších úspěšných proměn.

 

Michaela Šubrtová

 


 

eva eig

 

Dobrý den paní Romanowska,
děkuji za zaslání fotografií, je pro mne neskutečné, jak jste mne vyfotila. Focení je pro mne taková "noční můra" a Vám se to podařilo a dá se na to i koukat:)
 
Jinak proměna pro mne nebyla až tak obrovská, ale ztmavení barvy mi vyhovuje i okolí mi barvu chválí. Za tipy při líčení moc děkuji, to já vůbec neumím, tak mi vaše rady přišly vhod a dle doporučení teď postupuji.
 
Mám 3 dospělé dcery, které jsou dost kritické J (asi jako všechny dcery ke svým matkám) a mou proměnu chválily. I známí mi říkali, že jsem nějaká jiná i když nedokázali blíže specifikovat. A to je myslím, přesně to co mi měla proměna přinést. Změnu, ale ne bijící do očí.
Za mne tedy návštěvu Vašeho salónu a proměny doporučuji.
 
Děkuji a přeji krásné letní dny, ať se Vám daří, Eva Eiglová

 


 

jana ivan

 

Mně i všem v mém okolí se moje "proměna" moc líbí, jsem prý mladší a mám šmrnc:-)).
Manžel vzal mé zkrácení vlasů s úsměvem, (říkal, že jsem sexy), starší dcera pořád chodí a šahá mi na vlasy (říká mi "moje krátkovlasá maminka"), mladší dcera je snad jediná, která chce svoji starou maminku, ale to ji jistě přejde:-D, ona nemá příliš ráda změny.
V pondělí se na mě chodili dívat kolegové i z jiných kanceláří, bylo to hodně vtipné, ale fajn, jak jsem jim všem pořád dokola říkala, co jsem se od Vás dozvěděla, tak jsem to snad dokonala všechno v hlavě oprášila a budu si to vždycky pamatovat:-)).
V neděli na nákupech mi stylistka ukázala, jak mám hledat vhodnost barev k mému typu a celkově vybírat vhodné oblečení, čeho se nebát a bát:-), hodně jsem si toho také koupila, je to trošku jiný styl, než běžně nosím, takže se učím kombinovat.
Ještě jednou Vám musím velice moc poděkovat za to, jak vše úžasně popíšete, vysvětlíte a za cenné rady, které jste mi předala, to má pro mě snad i větší přínos, než samotná fyzická proměna.
Musím se přiznat, že jsem na proměnu šla lehce rozpačitá, ale splnila mé představy nad očekávání.
 
Jana Ivanová

 


 

alena syr 

 

Celkově má proměna je bomba. Střih, barva, nalíčení. Zatím všichni, co měli možnost mě vidět, byli v šoku z takové změny.
 
V práci na vrátnici mě dneska nechtěli pustit skrz závoru, protože mě nemohli poznat J. Všechny ohlasy byly pozitivní.
 
Teď jde o to udržet se v tomto stavu a zůstat stále stejně krásná JJJ. A to je úkol nelehký. Snaha by byla, čas také, ale ruce profesionála nemám tak jako vy a Míša.
Jste šikulky.
Ještě jednou děkuji.
Alena Syrovatská

 


 

zuzana stu

 

Moc děkuji za proměnu, byla super, moc jsem si to užila a jsem nadšená.
Mějte hezký zbytek dne.
Zuzana Studená

 


 

 

 

Na proměnu do salonu ProBeauty jsem se přihlašovala několikrát (vždy, když byla vyhlášena soutěž) a když mi přišel e-mail, že jsem byla vybrána, trochu jsem nevěřila, ale byla jsem šťastná, že jsem ta vyvolená. Několika proměnami jsem už během života prošla, moc mě baví se nechat opečovávat, a tak jsem se moc těšila do Prahy.

Přivítání bylo velmi milé a péče během téměř 5 hodin byla profesionální. Vizážistka Monika mi udělila nesčetně rad, jak pečovat o moji povadlou pleť a její optimismus a dobrá nálada je nakažlivá. Kadeřnici Míšu čekalo hodně práce hlavně s barvou, kterou se společně s Monikou v rámci proměny rozhodly mi změnit. Užila jsem si ten čas maximálně, v pohodlí, s milými lidmi a super péčí.

Výsledek proměny jsem vnímala rozpačitě, tvář a oči super, ale barva vlasů - nebyla jsem si jistá, jestli je to to ono. Ale reakce okolí byly příznivé a tak mě to uklidnilo a po pár dnech už mě všichni ujišťovali, ať si tu barvu nechám a jdu třeba do ještě světlejší. Teprve když jsem viděla fotky, kde byla změna tááááák vidět – jsem nadšená. Ještě jednou tedy moc děkuji Monice a Míše za péči i milý a profesionální přístup. Určitě doporučuji všem ženám užít si chvíli pohody a relaxu v tomto báječném salonu, plném milých a šikovných lidiček.

Jarka Říhová

 


 

Se změnou jsem spokojená a moje okolí také reaguje velmi pozitivně. Včera jsem se neudržela a pořád jsem na sebe koukala do zrcadla  

Vše hodnotím velmi pozitivně, byla jsem moc spokojená, kolektiv byl velmi přátelský a milý. Určitě budu doporučovat všem, kdo by zatoužil po něčem podobném

Kristýna Vilimovská

 

 


 

Dobrý den, paní Moniko, proměnu jsem dostala od svých chlapů k narozeninám. Bylo to pro mne překvapení. Jednou jsem se zmínila, když jsem viděla proměnu v televizi, že by se mi líbilo, kdyby o mě takhle taky někdo pečoval.

Když přijdu ke kadeřníkovi, aby mi udělal účes, ktarý mi bude slušet a ne,že se mě zeptá, jak to chcete...
Byla jsem včetně mého okolí mile překvapena, odpoledne plné odpočinku bylo to, co jsem za poslední dobu potřebovala a ještě s úžasným výsledkem nakonec.
Děkuji Kateřině i Adamovi za skvělou proměnu a příjemně prožité odpoledne.
Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám mnoho úspěchů a dalších skvělých proměn a mnoho spokojených klientek.


Zdravím Ivana Nováčková

 


 

 

Dobrý den,
nejdříve bych Vám chtěla poděkovat za úžasné dopoledne. Hodně dlouho jsem si den tak neužila jako u vás.
Reakce okolí byla pro mě nečekaná. První mě viděla sousedka. Když mě poznala, běžela zvonit na ostatní, aby se podívali :-)
Táta mě na fotce nepoznal. Manžel na mě stále kouká jak na svatý obrázek. Takhle na mě koukal, když jsme se před čtrnácti lety poznali.
Po zveřejnění na FB se mi ozvali lidé, které jsem ani nevěděla, že v přátelích mám. Změna měla jen samé kladné hodnocení. I já sama sobě jsem se líbila a to už je co říct.
Změny u mě také nějaké nastali. Vyhodila jsem gumičky a koupila řasenku....pro začátek :-)
Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám hodně štěstí. Co děláte má smysl a mnoha ženám změníte život.


S pozdravem Jitka Ševčíková

 


Ženský...... tak to byl mazec ....... obrovský DÍK Monice a Ivetě :-)......prostě neuvěřitelný...

Proměnu image ženy jsem dostala jako dárek od své rodiny,za který mnohokrát děkuji a všem ženám, i těm které jsou přesvědčené, že není co vylepšit, vřele doporučuji.

Po celou dobu mě opečovávaly úžasné a stále se usmívající odbornice , jejich rady jsou pro mne hodně cenné. Změna účesu v mém případě nebyla obrovská, ale přesto jsem byla nad míru spokojená, protože koukat na Ivetu jak si pohrává s mými vlasy a ví co mé vlasy potřebují je prostě něco úžasného. Pak si mě vzala do „parády" Monika a to byl teprve „šok". Sedíte před velkým zrcadlem a na vlastní oči sledujete jak se měníte.... to ošklivé je pryč a to co vás dělá hezkou je najednou výrazné a vy se cítíte krásně.

Když jsem přijela domů tak zaznívaly hesla: Bomba.... No nekecej.....Super...... Hustý...... takže to opravdu stálo za to

Ještě jednou moc moc děkuji

Marcela Kaslová

  


 

Paní Moniko a Adame moc děkuji za všechnu vaši péči, kterou jste mi věnovali. Výsledek nemá chybu. Když porovnám fotky před proměnou a po proměně, napadá mě, jako byste mě rozsvítili. Jsem vděčná za určení barevné typologie, tam jsem si moc jistá nebyla a díky Vám, paní Moniko, teď vím, pro kterou barvu se rozhodnout. Perfektní je, že jste mě nejen proměnili, ale i naučili, jak se líčit, česat, oblékat, takže to teď zvládnu sama. Je fajn, že se můžu i teď na Vás obrátit, když si nejsem úplně jistá. Díky Vašemu vstřícnému a pozitivnímu přístupu dodáváte člověku sebevědomí, takže i za tu psychickou podporu vám moc děkuji. Zajímalo mě, jaké reakce budou doma a byla jsem šťastná, že jsem se líbila, protože proměnu jsem dostala jako dárek od dětí. Přála bych každé ženě, aby měla takovou možnost jako já a užila si jeden super den v příjemném prostředí salonu ProBeauty.

Krásný den a minimálně tak spokojené klienty jako jsem já


Pavlína Luliaková

 


 

Chtěla bych moc poděkovat vizážistce Monice a kadeřníkovi Adamovi za skvělou proměnu. Monika mi poradila, jak zakrýt nedokonalosti pleti a jak se líčit k danému oblečení. Adam mi vytvořil ideální barvu vlasů a skvěle sedící střih, který se snadno udržuje. Všichni byli velice milí a usměvaví. Po proměně se cítím báječně. Vrátili jste mi sebevědomí a pro své okolí jsem atraktivnější, což mě těší. Moc Vám děkuji

Michaela Görglová

 


 

Především bych vám všem velmi ráda poděkovala za opravdu profesionální a velmi přátelský přístup, celou proměnu jsem si opravdu užila, byl to krásný zážitek.

Fotky, které jste mi dnes poslala, jsou také nadherné, musím říct, že manžel sám z nich nemohl spustit oči, stejně jako ze mě v sobotu, a dlouho jsme je oba prohlíželi. Mě i mému nejbližšímu okolí se proměna velmi líbila, změna je malá, ale přitom výrazná a barevná typologie mi také velmi pomohla a otevřela oči. Takže mohu znovu jen velmi poděkovat za profesionální práci v každém ohledu.

Krom všech pozitivních ohlasů mě jako ženu těší, že mi nikdo nevěří mých 41let ;) Chválila jsem všude kde jsem byla, doma, v širokém příbuzenstvu (manžel má 3 sestry a všechny mají 2 dospělé dcery), kamarádkám, kolegyním v práci, na kosmetice, na pedikůře, na poště, na kroužcích....

Přeji pěkný den!
S pozdravem 

Hana Michalíková

 


 

Proměna byla naprosto úžasná. Od skvělé vizážistky Katky, která byla neskutečně příjemná a spoustu věcí ohledně líčení mi vysvětlila a detailně popsala, po naprosto úžasného kadeřníka Adama, ze kterého jsem měla pocit, že se na výsledek mé proměny těší snad víc než já :) V nové image se cítím moc dobře, už to ani není takový šok, když se podívám do zrcadla :) A reakce mého okolí jsou jen pozitivní, každý mi mou proměnu chválí, že mi to moc sluší, že jsem prokoukla :)

Ještě jednou moc děkuji za dodání nové energie :) Myslím, že by si každá žena měla něco takového alespoň jednou dopřát.

Jana Valová

 


 

Tímto zdravím pani Moniku Romanowskou a její celý tým za krásný relaxační den v příjemném salonu ProBeauty. Moc Vám děkuji za příjemný a prožitý zážitek s Vámi se všemi. Vše bylo příjemné , krásné a usměvavé. Byla jsem ráda, že jsem se dostala k profesionálům, kde mě opečovávali a na všechny mé otázky mi odpověděli a poradili.

Tato proměna byl dárek k mým 60 tinám a zrovna v den mých narozenin. A myslím, že to byl dárek povedný. Nejvíce jsem si nakonec užívala fotografování, kde jsme zažili všichni i plno legrace.
Každému tento salon doporučuji, protože Vám zůstane krásná vzpomínka na celý život.
Ještě jednou srdečné díky a přeji hodně spokojených zákaznic, jako jsem já.

Hanka Zelenková

 

Právě obdržené fotografie byly asi tou poslední perličkou dnešního velmi příjemného dne.
Musím říct, že jsem z těch fotografií nadšená. Člověk fotí všechno kolem ... ale v tom albu nějak chybí ty vlastní fotky.

Doufám, že nejsem troufalá když řeknu, že ta změna je tak pozitivní, že by to mohlo přesvědčit další dámy, jenž vždy nechají své vlasy "tak - nějak" obarvit a ostříhat, bez ohledu na to, zda jim to vůbec jde k obličeji.

Každopádně první reakce byly "woow :-))" a největší krytici jsou vždy děti. Dcera prohlásila ... já jsem Ti říkala, že se nemáš nechat ostříhat,
ale tohle Ti moc sluší. A to to ještě neviděla na denním světle (nejlépe na sluníčku), kde bude vidět ten "bordo" nádech.
První pocity - krásný upravený účes, lehká hlava (koneckonců, docela dost vlasů jsem Vám tam nechala :-)).
A vlasy mi padají sice do očí, ale s tím, co to bylo tom "zvláštním účesu" se to rozhodně nedá srovnat. Myslím, že za pár dní je naučím poslouchat.

Ještě jednou Vám moc děkuji za velmi příjemnou péči a celkově velmi profesionální přístup.
A teď jen nevím, zda jsem z toho měla větší radost já nebo moje kamarádka, když jsem jí vyprávěla mé pocity z jejího dárku.

Přeji hodně spokojených zákaznic, krásné vánoční svátky a šťastný nový rok 2017, ve kterém se s dost velkou pravděpodobností
znovu potkáme,


Ilona Osvaldová

 


 

Tak teda, Moniko, to je BOMBA. Teď když to vidím takhle v porovnání, já jsem teda neuvěřitelně prokoukla. Klobouk dolů a tím Vám i Adamovi neuvěřitelně moooooc děkuji. Je to prostě nádhera a neuvěřitelné, že jsem vypadala tak, jak jsem vypadala.
Jinak co se týče okolí, tak mi to moc chválí, že je to krásné a ke mě to perfektně sedí. Zvedlo mi to neuvěřitelně sebevědomí. Nejvíc se to líbilo mému taťkovi, ten je z toho nadšenější snad víc než já :-D
Takže ještě jednou moc děkuji i za krásné fotečky. Přeji nadále plno spokojených klientek a i klientů. Věřím, že jsme se neviděli naposledy.


Lucie Granátová

 


 

Jak se cítím v mé proměně ? Musím říct, že včera jsem neustále chodila k zrcadlu a prohlížela se, abych si zvykla na něco jiného, než jsem doposud měla 10 let, ale když jsme pak večer šli na zábavu a ty zvlněné vlasy byly pořád tak lehké a přitom elegantní a přirozenější, cítila jsem se v tom moc dobře a i spoustu lidí mi změnu pochválilo, že to vypadá mnohem lépe, než ty světlé proužky, tak jsem teď moc ráda, že jsem do toho šla a zkusila něco nového.... :-)

I co se týče líčení, vynechala jsem svou černou tužku a snažila se nalíčit alespoň z části způsobem, jaký jste mi radila a to mělo také úspěch...

Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za příjemně strávený den s příjemnými lidmi a přeji spoustu spokojených zákazníků, jako jsem já... :-)

Dana Masopustová

 


 

Den proměny jsem si opravdu užila. Byl to pro mě krásný relaxační den. Obě děvčata kadeřnice i vizážistka byly opravdu profesionální, příjemné a milé.
Z proměny jsem byla trochu rozčarovaná, ne ve špatném smyslu, ale nejsem zvyklá na razantní změny, ač mě bylo jasné, že ta změna je tam to nejdůležitější.

Ten večer jsem šla na večírek, trochu jsem se obávala reakcí kamarádů a kamarádek. Musím popravdě napsat že 99 procent známých byly z mé proměny nadšeny. Hlavně uznávali, že jsem po proměně omládla. I moje dcera mě chválí a stále se se mnou chce fotit, což nebývá tak časté. Je pravda, že dnes ráno jsem se sama sebe pochválila, že mi to opravdu sedne.Musela jsem si zkrátka na sebe zvyknout.

Tímto vám Moniko chci poděkovat a myslím, že ve vašem salonu jsem nebyla naposledy. Mějte se krásně, zdravím

 

Iveta Jordáková

 


 

Chtěla bych moc poděkovat za velice příjemný a profesionální přístup. Užila jsem si to, byla jsem překvapena, kolik užitečných rad a informací jsem se dozvěděla. Byla jsem udivena, jak jen špatně zvolený odstín barvy oblečení může ovlivňovat vizáž.

Jsem moc spokojena s proměnou, cítím se sebevědomější, účes se perfektně upravuje barva vlasů je perfektní. Manžel je nadšený, spousta kamarádek se mě ptá, kde jsem byla, že chtějí taky a všichni schválí. Doporučuju Vás.

Jedině co mě mrzí je, že bydlím tak moc daleko od Prahy, nejradši bych dojížděla za vámi na vlasy a kosmetiku :-).
Určitě jak budu mít cestu do Prahy, tak to spojím s návštěvou ve vašem salonu. Cítila jsem se tam moc příjemně.

Děkuji za nabídku poradenství, ještě jsem neměla moc prostor prozkoumat stránky, budu ráda, když se budu moct na vás obrátit pro radu.

Ještě jednou za všechno moc děkuji. Mějte se pěkně a přeji spoustu spokojených klientů.

Michaela Říhová

 


 

S promenou jsem moc spokojena, ikdyz to nebyla zas az tak velka vizualni zmena, predevsim co se ucesu tyce. Pro me vsak bylo nejuzitecnejsi poradenstvi ohledne barevneho typu a stylu oblekani (vhodne strihy apod.) a take rady k make-upu. Tim samozrejme nechci rict, ze nejsem spokojena s ucesem. To urcite jsem, barva je skvela!!!

Dalsi den jsme s kamaradkami vyrazily na velke nakupy, pri kterych jsme se striktne ridily Vasima radama. A to je asi ta ma nejvetsi promena: Nevim, jestli si to namlouvam, anebo je to temi vhodne zvolenymi strihy/barvami, ale pripadam si ve vsech novych vecech tak nejak hubeneji a mnohem sexy a tim padem i sebevedomneji .... jako fakt KOCKA. A je mi vlastne jedno, jestli to tak opravdu je, nebo si to namlouvam.....hlavni je, ze se tak citim, a citim se dobre, to vam tedy reknu ;-)

Velmi ocenuji take vlidnost a profesionalni pristup vsech zucastnenych specialistek a prijemne prostredi. Tady neni, co vytknout. Celou promenu jsem si moc uzila a vrele ji doporucim svym znamym a kamaradkam. Bylo to moc prijemne!!!

Petra Novotna Zavadakova

 


 

Dobrý den, paní Romanowska

nejdříve bych Vám chtěla poděkovat za rychlé zaslání fotografií. Musím se přiznat, že jsem měla obavy z výsledku focení,vzhledem k mému ostychu smát se při focení. Vaše fotografie předčily mé očekávání. Vaše fotky jsou úžasné, moc děkuji. Jsou třešničkou na dortu mé proměny. Uvedla jste do reality citát od Ninon De Lenclos "Není ošklivých žen. Jsou jen ženy, které nevědí, jak se učinit krásnými."

Moje rodina mou proměnu ocenila kladně. Líbilo se jim jak nalíčení tak i barva vlasů. Z fotografií byli nadšeni.

Pro mne byla proměna splněním osobního snu. Ukázka Vašeho líčení byla velmi zajímavá a doufám, že se mi brzy podaří Vaše rady převést do reality.

Oblečení na focení mi ukázalo, že správná volba barvy oblečení dělá zázraky.

Děkuji Vašemu studiu za zprostředkování úžasného životního zážitku.

S přátelským pozdravem

Erika Frantová

 


"Velmi děkuji za sebe, ale hlavně za maminčin "den krásy". (maminka s dcerou absolvovaly proměnu ve stejný den)
Byly jsme nadšené z celého dne, stráveného spolu s Vašim velmi profesionálním týmem. Cestu z Prahy do Děčína jsme trávily štěbetáním a sdělováním zážitků celého dne, rozebíráním typologie, make-upu, proměnou v kadeřnictví a nakupováním.
Co se týče Vás, Moniko, přeji Vám aby se Vás drželo maximální nasazení a naprostá ochota, je vidět, že Vaše práce Vás baví a mě velmi bavilo sledovat Vás a poslouchat cenné rady a "vychytávky":-) A ty fotky se změnou??? Naprosto úžasné.
Maminka je pro mě jednou z nejcennějších lidí v mém životě a pro mě bude vždycky i bez líčidel nejkrásnější na světě:-) ale Vy jste jen podtrhla a vyzdvihla tolik věcí, které jsou na tí tak hezké, díky Vám "víc vidět" a potlačila naopak pár vrásek a jemných nedostatků, které k životu prostě patří, způsobených něžnou starostí a myšlenkami spíše na druhé než na sebe.
Ke kadeřnici Anetce - změna mně prospěla, snad k lepšímu:-) dnes v práci jsem poslouchala jen samé ody na mé vlasy a přítelovi jsem se taky líbila. Trochu jsem se bála jak budu vypadat až se ráno probudím, protože vždycky, když jsem šla od kadeřnice a vstala druhý den ráno, čekal mě nemilý pohled na mé "vrabčí hnízdo" a každý vlas na jinou stranu. Musím ale konstatovat, že po zásahu Anetky vlasy stále drží tvar díky pečlivému střihu...i když je velmi mladá, tak mám pocit, že má mnoho zkušeností, je pečlivá a má zlaté ručky. Mamčinou vlasovou proměnou jsem také nadšená. Byl to pro mě relax a péče v jednom:-) Takže děkuji Aneto i Vám:-)
Ke stylistce Janě: naprostá jednička, ze začátku mi přišlo divné, že jde s námi "cizí člověk" vybírat oblečení ale po chvíli jsem zjistila, že Janička je absolutně super. Byla velmi trpělivá, vyrovnaná, vtipná a najednou mi přišlo, že už s námi nejde "cizí člověk" ale jakoby naše známá, nebo dokonce kamarádka. Když si mamča zkoušela pečlivě probrané střihy, barvy, a materiály vždycky jsme se posadily před kabinku a rozebíraly uplně obyčejné věci:-)
Mamince to tak sluší, nakoupila si krásnou bundičku, kabát, sáčko, kabelku, doplňky atd., jen škoda, že už jsme s Janou nevybrali botky a ještě nějaké vršky...ale to nevadí, myslím si, že mamča po Vašem tréninku už nevybere něco, co by jí nelichotilo...:-)
A já po celém dni zjistila, že to byl pro nás obě ohromující zážitek míchaný spoustou dojmů a překvapení, plný příjemných lidí na svém místě. Od začátku našeho dopisování jsem věděla, že jsem našla to pravé:-)
Všude Vás chválíme a budeme velmi rády vzpomínat na tento den. Maminka mi pak řekla, že se cítila jak královna a to jsem měla přesně v úmyslu, takže ještě jednou moc děkuji a držím Vám všem palce s dalšími zákaznicemi, které budou jistě tak spokojené, jako my dvě:-)
Jste jednoduše všechny super a moc chválím za krásné studio, které se pro nás stalo v sobotu "domovem"
Hezký den do Prahy Vám všem přeje


Kateřina Lacmanová

 


PROMĚNA PRO ČASOPIS ELLE

Když jsem vyhrála v soutěži proměnu s ProBeauty, říkala jsem si, že je to tak trochu ironie. Nemaluji se, péči o sebe jsem omezovala na nezbytnou hygienu a stažení vlasů do culíku. Po pravdě ani jsem nevěděla oč soutěžím. Dívkami, které přehnaně pečují o svůj zevnějšek jsem tak trochu pohrdala, neboť mi vždy připadaly povrchní. Nic ale není černobílé.

Duševní krása je pro mne i nadále na prvním místě, ale zjistila jsem po vaší proměně, že se dá vhodným líčením a účesem vnitřní krása podtrhnout, a současně se cítit přirozeně.Chci Vám poděkovat nejen za bezchybné nalíčení a účes, ale zejména za individuální přístup. Líbilo se mi, že Vás zajímá, jak se cítím. A aby účes a vše ostatní korespondovalo s mou osobností a tudíž nepůsobilo strojeně. To se Vám myslím povedlo dokonale.

Celkově byla atmosféra ve studiu velice příjemná a přátelská. Reakce mých blízkých na proměnu jsou pozitivní :) ale hlavně já se díky vám cítím lépe. Dokonce jsem odhodlaná začít se malovat :D

S pozdravem a přáním krásného dne Iveta Fořtová


"Mila pani Romanowska,
take ja vam chci opravdu velmi srdecne podekovat. Vas styl je vysoce profesionalni a hlavne velmi lidsky. Pracujete s velkym nasazenim a soucasne i potesenim, coz je pro nas, klientky, skutecne originalnim prinosem.

Behem vaseho velmi presvedciveho a detailniho vykladu jsem pochopila, ze moje prvotni obavy byly zcela zbytecne. Svym milym vystupovanim a roztomilou cestinou, jste si mne zcela ziskala. Jeste bych vam trochu priblizila pramen me prvotni obavy a lehke neduvery. Vite, v mem veku jiz mam za sebou radu zkusenosti s modou, prodavackami a radoby vizazisty. Velmi si vzdy vazim ve vasem veku a oboru cloveka, ktery pristupuje k veci s pokorou a nadsenim. Mnoho takovych jsem nepotkala, ale vy patrite mezi ne. Znam tento pristup ze sve dlouholete praxe. Vzdy je velmi zretelne citit, kdy je tam krome nadseni take uprimnost a srdicko. Nekolikrat jsem vam vcera rekla, ze vam to verim. To je snad nejdulezitejsi na vasi praci.

Mate charisma, sarm a jste celym srdcem presvedcena o prospesnosti sve prace. Nemam nic, co bych vam vytkla. Snad jen poznatek z vlastni prace. Vase energie neni nevycerpatelna, ale to az osobne.

Necekala jsem, jak dalekosahle se mne dotkne tato zalezitost. Na vas impuls jsem cekala jako na smilovani. Je pravda, ze to vnese do domacnosti trochu zmatku a neporadku. Take je potreba spousty odvahy a energie. Ale vysledek stoji za to. Urcite doporucuji vase sluzby zvlaste zenam, ktere stoji pred otazkou, co dal. Patrim k tem, ktere nesedi s rukama v kline a necekaji na pomoc druhych. Nicmene tentokrat jsem tu pomoc velmi privitala.

Nevim, jake prislovi mate v polstine. Tady se rika, ze je mnoho povolanych, ale malo vyvolenych. A vy jste jednou z nich.
Udrzte si vas osobity pristup, je ho potreba jako soli."

Hana Hudcova, Lety


Dobrý den,
ještě jednou bych chtěla celému týmu upřímně poděkovat! Proměna byla úžasná, společně strávený čas jsem si náramně užila. Profesionální přístup s ohledem na individuální požadavky klienta - to je to, co by mělo být součástí každé návštěvy takových zařízení jako je kosmetický či kadeřnický salon. Bohužel, jen vyjímečně tomu tak opravdu je. Ovšem vám ani jedna z těchto vlastností nechybí a to je to, co vás řadí - alespoň z mého úhlu pohledu - na špičku pomyslené pyramidy všech kadeřnických a kosmetických salonů.
Co se týče mé proměny, po celou dobu jsem se cítila jako princezna, měla jsem pocit, že někomu konečně záleží na tom, jak skutečně vypadám, co mi sluší, v čem se budu cítit dobře bez ohledu na to, kolik času realizace toho všeho zabere! Poprvé jsem odcházela od kadeřníka a má první cesta nevedla do koupelny, kde bych si na vlasy nejprve naplácala hromadu tužidla a gelu, abych mohla vůbec vyjít na ulici. Naopak, cestou ze salonu jsem se sebevědomě a s úsměvem prohlížela téměř v každé výloze a připadala jsem si jako modelka!
Po příjezdu domů jsem hned pospíchala na rodinnou oslavu narozenin, která již byla v plném proudu. Poté, co jsem prošla dveřmi, všichni téměř oněměli a já se cítila jako hollywoodská hvězda na červeném koberci - úžasný pocit!
Opravdu, moc vám všem děkuju! Díky vám jsem zažila jeden ze svých nejúžasnějších dnů v životě - skutečně!
Děkuji a přeju spoustu dalších spokojených klientů!

Lucie Křižková


Dobrý den,

mockrát Vám děkuji za krásný den strávený ve Vaší péči. Velmi oceňuji profesionální, ale zároveň milý a přátelský přístup Vás i Vašeho týmu a jen těžko bych hledala něco, co by se mi nelíbilo. Rodina i přátelé reagovali velmi pozitivně. Důkazem, že chválu skutečně mysleli vážně je, že řada z nich zvažuje návštěvu Vašeho salonu osobně a nebo jako dárek, což (nejen) jim můžu vřele doporučit.
CDčko s fotografiemi v pořádku přišlo, mockrát děkuji.
Byly jste mi všechny krásným dárkem k narozeninám a já Vám držím palce, aby se Vám stále dařilo.

S přáním všeho dobrého
Hana Dostálová


Dobrý den celému týmu, velice děkuji za proměnu účesu, střih je opravdu nepřekonatelný, celé ty 3 hodinky sem si připadala jako princezna, poprvé sem zažila a měla pocit že si s mými vlasy někdo vyhrál, a nebyl to jen rychlokurz stříhání jako v jiném kadeřnictví. Opravdu úžasné prostředí, přístup a samozřejmě kolektiv. Všem díky a budu se těšit na příště :0))) všem kdo váhá, vřele doporučuji!!!!

Václava Vaňková


Dobrý den Moniko,

chtěla bych Vám i celému týmu, kadeřnici Báře a manikérce paní Evě moc poděkovat za proměnu, kterou jsem u Vás absolvovala.
Děkuji i slečně fotografce za trpělivost a rady při fotografování a moc se těším na její fotky.

Měla jsem sraz s manželem v restauraci, a nebýt toho že jsem šla s dcerou, tak by mě ani nepoznal. Celý večer si mně se zájmem prohlížel, že má novou ženu. Taky moje sestra, mamka i kamarádky ocenily výraznou změnu.
Určitě se s novým účesem, makeupem cítím velice dobře a přitom přirozeně, a tak moc děkuji za tohle ženské objevování, které mně fakt baví.
Taky díky za možnost, že celou Vaši práci mohla pozorovat moje 13ti letá dcera, která pozorně poslouchala všechny Vaše rady,
a teď je samosebou zkouší na sobě, a taky mi radí, jak to paní vizážistka dělala.

Já jsem teď ve fázi, kdy si hraju s barvičkama v oblečení i v kosmetice, pořídila jsem si nějakou novou dekorativní kosmetiku podle Vašich rad, zkouším nové líčení, nový styl oblečení, a moc se mi to líbí, učím se vytvořit nový účes podle Báry. Hodně se mi líbí nový střih vlasů.
Těším se na slíbené rady do mailíku od Vás ohledně barviček i líčení, a taky na krásné fotky.

Ještě jednou děkuji a Vaše služby všem ženám a dívkám doporučuji.

S pozdravem

Štěpánka Laštůvková


Milý kolektive a především paní Romanowská,

mockrát Vám děkuji za krásný den strávený ve Vaší péči,který byl pro mě kromě toho, že byl příjemný i velmi poučný. Velmi oceňuji profesionální, ale zároveň milý a přátelský přístup Vás i Vašeho týmu. Vaše rady ohledně barevného typu, líčení a účesu jsou pro mě neocenitelné. Už jsem si pomalu zvykla na krátký účet, hlavně ráno to je "pohoda", namočím , trochu gelu a je to :-). Barva se mi moc moc líbí, a proto bych vás chtěla ještě poprosit, zda byste mi nemohla napsat co to bylo za barvu, příp. číslo. Jinak ohlasy rodiny i přátel byly vesměs pozitivní, manžel už si také zvykl:-), i když ze začátku byl trochu na rozpacích, pořád jenom říkal, "jseš prostě jiná" :-).

Ještě jednou díky a přeji mnoho dalších spokojených klientek!!

Byly jste mi všechny krásným dárkem k narozeninám a já Vám držím palce, aby se Vám stále dařilo a věřím, že jsme se neviděly naposled.

Přeji hezký zbytek dne
Pavlína Dobývalová


Chci Vám, i celému týmu, moc poděkovat za úžasně prožité odpoledne. Celá proměna splnila mé očekávání. Vlastně i víc. Váš tým a proměnu jsem si vybrala sama z internetové nabídky. Očekávala jsem zejména doporučení účesu a toužila po radě od profesionálů. A to jsem získala. Já i mé okolí jsou mou novou, zdánlivě nepatrnou změnou, nadšeni. Navíc jsem obdržela návod, jak se líčit.
Ocenila jsem zejména profesionalitu, milé jednání a osobní přístup.
Celému týmu patří obrovsý dík.
A opravdu platí "každá žena je nebo může být krásná".
Děkuji,
Pavlína.


S proměnou jsem byla velice spokojená, hodně mě to překvapilo, ještě žádná kadeřnice mi takovou změnu nenavrhla.
Na první dojem jsem si říkala, že ta barva je na mě moc tmavá, ale bylo to spíš tím, jak jsem nebyla zvyklá, všichni mi střih i barvu chválí, že v ní jsem výraznější a já se cítím lépe, nečekala jsem, že budu někdy tmavovláska a ne blondýna, ale poznávám, že mi to takhle sedí lépe a jde i k barvě očí.
Úprava účesu je snadná, jen bych trochu potřebovala radu ohledně konečné úpravy, když si vlasy vyfoukám, tak je to první den perfektní, ale další den si moc nevím rady, používám žehličku, ale není to úplně ono.
Líčení bylo také moc pěkné, ale zatím jsem neměla odvahu kouřové stíny vyzkoušet sama, ale chystám se na to. Úprava obočí je perfektní. Rady ohledně podkladu pod make up a make up, jsem zužitkovala a praktikuji každý den.:)

Jinak musím celému týmu moc poděkovat.

S přáním pěkného dne plno spokojených zákaznic jako já.

Tereza Hanfová


Dobrý den paní Romanowská,

moc Vám děkuji za provedenou proměnu a krásně prožitý den ve společnosti celého kolektivu. Proměna je opravdu úžasná. Rodina i přátelé z mého okolí se shodují, že se Vám vše povedlo na 1. Přemýšlela jsem, která část proměny se mi líbí nejvíc a došla k závěru, že nemůžu vybrat pouze jednu, protože jsem nadšená ze všech. Vaše rady ohledně barevného typu, líčení a účesu jsou pro mě neocenitelné. Hned druhý den po proměně jsem běžela nakoupit nová líčidla podle Vašich doporučení.
Ještě jednou moc děkuji za vše, co jste mě naučili, za velice milý přístup a příjemnou atmosféru po celý den ve Vašem studiu.
Přeji Vám všem krásný den a zdravím celý kolektiv.
Riegerová V.


Dobrý den paní Romanowská a celý kolektive,
ještě jednou moc děkuji za úžasně strávený čas s Vámi. Celá proměna je naprosto fantastická. Já i mé okolí jsou mou výraznou změnou plně nadšeni. Chci Vám poděkovat nejen za bezchybné nalíčení a účes, ale zejména za individuální přístup. Celková atmosféra byla naprosto úžasná. Díky Vám jsem získala spoustu rad, zkušeností a zážitků, které se pokusím co nejlépe zužitkovat. Váš přístup je vysoce profesionální a moc Vás obdivuji. Máte všichni zlaté ručičky a jste velcí odborníci.
Cítila jsem se ve Vašem studiu bezvadně a pevně věřím, že jsme se nesetkaly naposledy. Přeji Vám i Vašemu týmu mnoho úspěchů a spokojených zákaznic. Ještě jednou moc moc děkuju!!

S pozdravem a přáním pěkného dne Monika Šulcová


Dobrý den paní Romanowska,
chtěla bych Vám a celému Vašemu týmu poděkovat za příjemně strávený a zároveň poučný den.Moje počáteční obavy se rychle rozplynuly díky prostředí a hlavně díky profesionálnímu jednání celého Vašeho týmu.Byla jsem nadšena tím, jak jste během pár hodin dokázali změnit moji vizáž a hlavně oceňuji to ,že jsem se během proměny dobře cítila.Barevná typologie byla úžasná, nikdy bych nevěřila, že barva oblečení dokáže změnit výraz člověka.Ještě jednou Vám všem děkuji a přeji hodně dalších úspěchů.

S pozdravem Jarošová.Dobrý den,
ráda bych poděkovala skvělému týmu za provedenou a velmi povedenou změnu:))Při tvoření účesu jsem nejprve nevěděla zda to zvládnu a budu se v něm opravdu dobře cítit,Při líčení jsem při pohledu do zrcadla účes začla obdivovat a při odchodu jsem do něj už byla zamilovaná:))Je to vážně moc SUPER!!!Také děkuji za krásné nalíčení a za veškeré rady v péči o pleť.Okolí je z mé proměny nadšené a doposud jsem neslyšela jediný negativní názor!Prý je ze mne sexy mamina.Jěště jednou velké díky a jen tak dál...Všem vřele doporučuji je to opravdu kouzelný zážitek:))

Martina Hrabánková


Dobrý den paní Romanowska,

děkuji za manuál líčení a fotografie, díky kterým jsem svoji proměnu mohla ukázat také blízkých, se kterými nejsem v osobním kontaktu. Ohlas byl úžasný. Gratuluji celému týmu, moc se Vám to podařilo. Prvně obarvené vlasy jsou velký zážitek. Přítel je stejně jako já s proměnou maximálně spokojený. Užíváme si ji a naše dny jsou o to teď příjemnější.

Prostředí bylo velmi sympatické a všichni moc milí, povzbudivý. Skvělé je, že celou dobu mohl být přítel se mnou a užívali jsme si odpoledne společně. Už se moc těšíme na zítřejší odpoledne, na rady ohledně oblékání.

S přáním hezkého dne

Lucie Purmová


Vážený týme ProBeauty ,

chtěla bych Vám za všechno moc poděkovat. Byl to krásně strávený den. Patří k těm nejhezčím v mém životě.
Díky vám všem se citím jako úplně nový člověk.
Manžel je nadšený. Ofina se mu moc líbí :-) Je teda pravda, že druhý den po proměně se mě po ránu leknu ... :-D
ale v dobrém slova smylu. Musí si zvyknout a to i já. Byla to velká změna, ale zdařilá.
Sklízíte úspěchy na všech stranách - rodina, přátelé, kolegyně v práci...
Ještě jednou za všechno moc děkuji!!!

Veronika Jindřichová


Vážená paní Romanowská,
bylo to pro mne opravdu velmi příjemně strávené dopoledne. Byla jsem se vším naprosto spokojená a nemohu si vůbec na nic stěžovat. Zcela naopak! Myslím si, že mi Petra hodně dobře "sedla" a že jsme si v některých věcech hodně podobné. Perfektně se o mě celou dobu starala a dokázala za mě spoustu věcí rozhodnout a výborně poradit. Nemám moc kvalitní vlasy a tak také vím, že není jednoduché je umět ostříhat a učesat. Bylo to poprvé v mém životě, kdy jsem přišla domů a nemusela se celá zase přečesat, protože mi to kadeřnice zase neudělala tak jak jsem si představovala! Zkoušela jsem již nejrůznější kadeřnické salóny a kadeřnice a opravdu není lehké narazit na výbornou kadeřnici...bohužel. Já měla to štěstí, že jsem ji u Vás našla a určitě se budu k Petře velice ráda vracet neboť už rozhodně experimentovat nebudu.
Také Vaše podpora, pomoc a poradenství ohledně denního líčení mě hodně nadchlo. Hodně se mi líbil velice příjemný a osobitý přístup celého týmu, řekla bych téměř na přátelské úrovni i když jsme se vlastně viděli všichni poprvé.
Všem doma i mým kamarádkám se proměna velice líbila. Nejvíce asi mému manželovi a dceři, kteří byli naprosto nadšeni.
Moc a moc Vám všem ještě jednou děkuji a určitě se ráda budu vracet!! Naštěstí není Praha od Plzně zase tak daleko a rozhodně to za to stojí. Mě tedy určitě ano.
Děkuji též za zaslané fotky a přeji Vám hodně pracovních i osobních úspěchů!!!

S pozdravem,

Renata Eckertová


Dobrý den paní Romanowská, slečno Javůrková,
mnohokrát Vám ještě jednou děkuji za proměnu. Rodina mě pochválila, že mám konečně elegantní účes. Není možné jak jsem vypadala na první fotce a takto chodila mezi lidi. Moc jste šikovné! Proběhla jsem několik vyhlášených kadeřnických salonů.Nikdo mě takto k lepšímu nepomohl a moc peněz mě to stálo.30 LET BLONDÝNA. Budu se těšit na další kadeřnické návštěvy a ještě počítám, že si objednám poradnu na oblékání.Nic mě nescházelo nemám co kritizovat,naopak pouze chválit! Pouze mám obavu, že si vlasy nebudu moc umět upravit v realitě. Budu se snažit. Děkuji i za příjemnou pedikúru.
Děkuji Štrosová


Chci Vám poděkovat za velmi příjemný den. S vašimi službami jsem naprosto spokojená - příjemně mě překvapilo již brzké vyřízení mé objednávky, zajištění termínu, včetně potvrzovací sms den před uskutečněním proměny. Ve vašem salonu jsem se pak cítila velmi příjemně a dozvěděla jsem se plno zajímavých věcí, kterými se jistě budu i nadále řídit. Přístup Váš i paní kadeřnice byl velmi přátelský, profesionální a nevtíravý. Též si velmi cením toho, že jste se mnou diskutovali o prováděné proměně, vysvětlovali, proč je pro mě to či ono lepší, a předkládali své návrhy a názory, i když jste nic neudělali bez mého souhlasu.

Sama nemohu říci, která z absolvovaných služeb pro mě byla lepší. Pochopitelně účes je pro mé okolí nejvíraznější změnou, ale velmi mi dala i barevná typologie a stylové poradenství. Též se snažím řídit i vašimi radami ohledně líčení.

Proměnu ve vašem salonu určitě doporučím svým známým a přátelům.

Ještě jednou děkuji za příjemný den a i když si na svou proměnu stále ještě zvykám, tak se v ní cítím velmi dobře a těším se na další spolupráci s vaším salonem.

Květa Exnerová


Vážená slečno Romanowska, vážený týme ProBeauty,

s proměnou realizovanou Vašim týmem jsem byla velice spokojená. Celý s Vámi strávený den se nesl ve velmi příjemném duchu, plně jsem si užívala péči, která mi byla věnována. Oceňuji Vaše odborné znalosti i trpělivost, se kterou jste mi odpovídala na každý můj dotaz.

Má proměna byla velice razantní, já sama jsem si chvilku na svou novou podobu musela zvykat, ale první reakce mého okolí, zejména manžela a kamarádek, by se daly shrnout do jednoho slova „BOMBA!“. Najednou nikdo nechápal, proč jsem se celý svůj dosavadní život stylizovala do blondýny, které sluší studené barvy J. Po této radikální proměně má cesta od Vás vedla rovnou do obchodu, kde jsem pro začátek zakoupila pár kousků oblečení v teplých podzimních tónech. V tomto trendu budu pochopitelně postupně pokračovat J.

Váš realizační tým budu ráda dále doporučovat, neboť jste odvedli skutečně perfektní práci.

Děkuji za změnu mé vizáže i za zaslanou fotodokumentaci a do budoucna Vám přeji mnoho stejně spokojených klientek, jako jsem byla já.

Lucie Příhodová


Chci Vám opravdu moc poděkovat za proměnu, a to nejen za samotný výsledek, který je podle mě i mých blízkých úžasný, ale také za průběh, který mi moc vyhovoval. Individuální a profesionální přístup mě velmi potěšil a předčil mé představy. Moc se mi líbilo, že pracujete s "danným materiálem" a nesnažíte se nic vnucovat ani měnit proti přání klientky. Celou proměnu jsem si moc užila a užívám si ji pořád, při překvapených a obdivných pohledech mých blízkých a známých. Moc děkuji, Jana K.


Dobrý den paní Romanowska, děkuji velice za poslané fotky a za provedenou proměnu. Fotky jsou velmi pěkné a hned jsme s rodinou rozebírali proměnu, která je hodně viditelná. Všichni jsme byli maximálně spokojeni. Své foto a proměnu jsem rozebírala i se svými kolegyněmi z práce, které pravily, že by mne nepoznaly a že jsem omládla o hodně let.
Já sama jsem nadšena jemným a decentním make-upem, protože já se líčím více výrazně a nikdy jsem toto jemné nalíčení nezkoušela. Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za krásný den strávený s Vámi a kadeřnicí a za Váš profesionální přístup. Cítila jsem se ve Vašem studiu bezvadně a pevně věřím, že jsme se nesetkaly naposledy. Přeji Vám i Vašemu týmu mnoho úspěchů a hodně spokojených zákaznic.
Eva ŠkoloudováDobrý večer,
ještě jednou chci vám všem moc poděkovat za skvělou proměnu! Když jsem vyšla od vás ze studia, manžel na mě čekal s foťákem a fotil jednu fotku za druhou. Byl nadšený. I u zbytku rodiny jsem také sklízela pochvalu. V práci mi řekli, že vypadám mladší a už ne tak bledá. A prý mi to také zjemnilo obličej. Včera jsem si koupila sypký pudr, nový make-up a podkladovou bázi. Je to o moc lepší, má pleť se leskla jen minimálně. Jsem spokojená. Děkuju!!!! A moc se těším na fotky. Mějte se hezky a přeji vám spoustu spokojených klientek, jako jsem byla já.
Jana ProcházkováDobrý den,
ráda bych Vám poděkovala za proměnu, kterou jsem u Vás podstoupila. Proměna měla velký úspěch a především já jsem velmi spokojená. Odpoledne strávené u Vás bylo velmi příjemné a ráda na něj budu vzpomínat. Samozřejmě Vás budu všude jen doporučovat :)

Moc Vám děkuji
S pozdravem
Ivana Procházková


Dobrý den paní Romanowská, slečno Javůrková

děkuji za krásně prožité odpoledne ve Vaší péči, zaslané fotografie a za provedenou proměnu. S proměnou jsem velice spokojená a nemohu si vůbec na nic stěžovat. Má proměna měla velký ohlas a úspěch jak v rodině , tak v zaměstnání u žen i mužů. Vše moc chválili, prý jsem omládla o pár let. Nikdy jsem nebyla takto spokojena s účesem. I můj malý vnouček (2 roky) si všiml, že mám jinou hlavu. A to mě velice potěšilo. Fotečky jsou moc hezké, schovám si je na památku. Atmosféra ve studiu byla velice příjemná a celý její průběh splnil mé očekávání. Má proměna má jen pozitivní reakce a já se díky profesionálnímu provedení a přístupu Vás i slečny Barbory cítím skvěle. Líčení bylo také pěkné a budu se snažit řídit radami, které jste mi během velmi příjemného líčení odborně podala. Úprava obočí je perfektní. Moc Vám ještě jednou děkuji a budu se těšit na další kadeřnické návštěvy u slečny Barbory Javůrkové.

Valerie, Roudnice n.L.


Dobrý den,

ještě jednou bych Vám ráda poděkovala za celou proměnu. Líčení i účes se mi podařilo bez problémů udržet. Šatník zatím postupně přebírám... Byl to moc příjemný den ze kterého jsem si odnesla spoustu praktických rad. Myslím, že je to jedna z mojich nejlepších investic ;-)
Všem dámám, které o proměně uvažují bych ráda doporučila, aby si rovnou naplánovat příjemný večer ve společnosti, ať si užijí ten krásný pocit naplno.
Jste úžasné !

Lucie


"Chtěla jsem především moc poděkovat za celou proměnu - bylo to vážně skvělé.
Je velmi těžké za tak krátkou chvíli člověka "z ulice" alespoň trošku poznat - především jeho naturel a založení. I když jsme měly tu čest se předtím již jednou setkat - není jednoduché tzv. vychytat styl člověka a správně ho podpořit. Právě to se vám a paní Renatě podařilo!! Jste skvělý tým a měly byste spolupracovat co možná nejvíce. Kadeřníků a vizážistek je na našem trhu opravdu hodně, sama jsem měla možnost jich několik vyzkoušet (a to nejen v CR). Nikomu se ale zatím nepodařilo tak věcně poradit a podpořit osobnost člověka. Vážně uvažuji o další poptávce týkající se stylového poradenství jako takového. Líbí se mi váš přístup - nic není nemožné - žádná postava, vlasy ani celkový zjev nejsou překážkou změny k lepšímu. Líbilo se mi také, že jste přesně pochopila (určitě z části díky vlastní zkušenosti) můj momentální stav - maminky na mateřské, která nemá moc času ani peněz, ale přesto by chtěla být šik a dobře vypadat. Šijete proměnu na míru, a to je zcela zásadní - lišící se od ostatních proměn.
Přeji vám do budoucna hodně úspěchů na profesionální i osobní úrovni.
Zůstaňte prosím obě tak milé a osobní, i když je to s rostoucí klientelou velmi náročné!!!:)
Ještě jednou moc děkuji - sklidila jsem obrovský úspěch:)"

Lenka Zelenková, Lety


"Dobrý den,
chtěla bych tímto poděkovat, pochválit a vyzdvihnout profesionalitu týmu profesionálů – vizážistce Monice, kadeřnici Petře a fotografce Petře - , za příjemný a nezapomenutelný zážitek, který jsem si báječně užila a plně vychutnala při celkové proměně ve studiu ProBeauty.
Velice se mi líbil přístup všech tří, jak svými návrhy, radami a umem, dokázaly u mne přispět k tak razantní proměně, po které jsem se pak cítila jako „královna ze Sáby“ a dodnes mám dobrý pocit a vím, že jsem zvolila tu správnou cestu a svěřila se do rukou odborníků.
Čas, který jsem tam strávila mi nikdy tak rychle neuběhl, jako v den proměny.
Za to ještě jednou moc a moc děkuji, určitě se ráda vrátím tam, kde jsem byla spokojena.

Marcela Belicová


"Kurz byl opravdu přínosný, už jsem si vybrala 2 nové štětce - na linky a na stínování očí. Používám Vaší techniku na zamaskování kruhů pod očima a myslím si osobně, že se mi to hodně daří. Oči si teď líčím těmi mými stíny - modrofialové a dávám tvavší linku, sama se sebou jsem spokojená a líbí se mi to. Změny si všimla kamarádka, řekla mi, že mi to sluší. Jo a houbičky jsem si koupila 4 a používám je a je to s nimi rozhodně lepší. A manželovi se to samozřejmě líbí také :-), ale ten věděl, že k nějaké změně dojde...

Jediné, co se stále učím, je pořád ta tvářenka, ne vždy se mi to povede, jako Vám. Kouknu pak ještě do manuálu, ale snažím se roztírat "načrtnutou" linku do trojúhelníku a jak píšu, ne vždy to klapne... Myslím si, že to chce cvik :-).

Takže ještě jednou děkuji, cítím se opravdu lépe a sama sobě se více líbím!!!!

Lenka Peterová, PrahaDobrý den,
ještě jednou chci poděkovat za vše, co jste pro mne v průběhu dne udělali. Bylo to pro mne moc zážitků, moc podnětů za tak krátkou dobu - vše si pomalu uspořádávám.
S vašemi službami jsem byla maximálně spokojena a ihned jsem Vás doporučila své dceři, která mi proměnu u Vás zařídila. Určitě Vaše služby využije, jen jak ji to pracovní povinnosti dovolí."

Marie Moláková, Zlaté Hory


"Dobrý den, paní Romanowská,
chtěla bych Vám tímto moc poděkovat za proměnu, kterou jste se mnou Vy i paní Renata udělaly. Byla jsem překvapená, že i v mém věku se mohu cítit mladě a navenek i tak vypadat. Okolí bylo příjemně překvapeno, největší úspěch měl účes. Myslím, že změna byla zásadní. Dcera se na mě stále s úsměvem dívala. Byl to vlastně, po několika desítkách let, den, který jsem svěřila do rukou odborníků a nechala se hýčkat. Jsem ráda za spousty rad, které se snažím uplatnit, a to jak v úpravě účesu, tak v líčení. Děkuji i paní fotografce, za její trpělivost a hezké fotografie. Budou mi milou vzpomínkou na tento vyjímečný den. Moc vám všem ještě jednou děkuji a přeji hodně spokojených zákaznic."

Eva Bidovská


"Proměna byla pro mne velmi zvláštním dnem, už jen přivítání a atmosféra bylo něco, co jsem ještě v žádném kadeřnictví, či podobném zařízení nezažila. Pravda je, že jsem si ze začátku nemohla zvyknout na trochu jinou barvu vlasů, ale z kladných reakcí rodiny a okolí byla proměna velmi zdařilá. Nejvíce byl nadšen samozřejmě manžel, který prohlásil, že do jiného salonu mě už nepustí, jen k vám. Velmi mě nadchlo Vaše líčení, jednoduché, ale nádherné. Celková práce vás obou na mé osobě byla vážně super!"

Lenka Němcová


"Mnohokrát děkujeme za zaslání fotografií z proměny naší Katky. Ze všech stran (jak od rodiny, tak ve škole) jeji proměna sklidila úspěch.
Ještě Vám musím napsat, že jsme byly předevčírem nakupovat oblečení do školy a Katka v ruce držela celou dobu kartičku od Vás s vhodnými barvami a vybrala si naprosto úžasné kousky, které by si ještě minulý týden vůbec nekoupila.

Takže Vám DĚKUJI za to, že jste mojí dceři pomohly a budu Vaše služby doporučovat, protože jste byly perfektní.
Mějte se moc hezky."

Soňa Janková


"Dobrý večer,paní Romanowská,
moc vám děkuji za příjemné chvíle, které jsem mohla prožít při nákupech v Praze. Vaše rady byly jedinečné a jsem moc ráda, že jsem si něco pořídila do svého chudého šatníku:o)))). Takového poradce bych brala pokaždé.
Mějte se krásně..."

Lenka Jenčíková


"Dobrý den,

musím říct, že se mi celý průběh proměny velmi líbil. Bylo to celé pro mě velmi příjemným a milým překvapením. Od určení barevného typu (kde jsem zažila asi největší šok, protože takový výsledek jsem opravdu nečekala) až po výsledné fotky.
Co se dojmů a poznámek týče, řekněmě, že to ve mně zanechalo tak dobrý dojem, že zcela vážně uvažuji ještě o zakoupení dalších vašich produktů, zejména stylového poradenství. Nevím sice ještě kdy, ale po zkušenosti s přeměnou si myslím, že by bylo dobré, abych onu přeměnu dokončila úplně. Už jsem to i trochu sama zkusila, ale poznala jsem přitom, že nejspíš budu potřebovat usměrnit.

Při nejbližší příležitosti po proměně jsem vyrazila do obchodů s barevným vzorníkem v ruce a pokusila se na sebe sehnat barevně konečně vhodné oblečení, které by nebylo další černé tričko s potiskem a pohodlné modré jeany.

Vaše webové stránky jsem si prošla už mnohokrát:-) Ještě před proměnou jsem je prošla celé snad dvakrát a po ní - to snad ani nepočítám:-)"

Petra Fědorová, Praha


"Dobrý den paní Moniko a Renato,
chtěla bych Vám moc poděkovat za krásně a pohodově strávený den ve Vašem studiu. Být ve Vaší péči bylo velice příjemné a já jsem si pořádně odpočinula a odreagovala, dozvěděla jsem se spoustu a spoustu zajímavých informací. Opravdu jste se mi věnovaly minimálně na 100% (paní Moniko opravdu obdivuji Vaše nadšení a neustálý úsměv na rtech i při mých dotěrných otázkách). Byl to opravdu moc krásný den, který bych doporučila každému.
Doma byl můj účes, a hlavně barva, hodnocena hodně pozitivně .... a to přímo slovy, že mě to celou rozsvítilo. No a ve spojení s líčením a večerními šaty jsem si připadala jako "princezna" :-) Prostě pocit, který stojí za to zažít, ale slovy se dá popsat jenom těžko. Tímto děkuji i paní fotografce, která nás celý den provázela a dokumentovala (už se moc těším na fotky).

Teď už mi zbývá jenom všechny ty informace zpracovat a snažit se řídit radami. Nyní jsem plná elánu, že začnu pořádně trénovat líčení a chodit na nákupy s kartičkou, abych trefila správnou barvu oblečení dle barevné typologie.
Tak mi držte pěsti, ať vydržím ... :-)

Moc děkuji a přeji všem, kteří mají třeba nízké sebevědomí nebo potřebují něco se sebou udělat, změnit vizáž nebo jen příjemně porelaxovat, aby natrefili právě na Vás.

Přeji Vám hodně spokojených klientek a doufám, že se ještě potkáme. Mám zálusk ještě využít Vaši asistenci při nákupech, ale manžel o tom zatím nechce ani slyšet. :-)"

Drahoslava Budařová, Velké Přílepy


"Proměna se mi velice líbila. Ze začátku jsem měla strach, co na mě vytvoříte. Po chvíli mě, ale strach opustil :-) Velmi mě potěšilo kouřové líčení, které jsem již dloho chtěla vyzkoušet. Také se mi líbí můj nový účes, tmavší hnědé melíry mé vlasy oživily. Líbilo se mi také to, jak předem řeknete, co budete dělat a konzultujete to dřív než to uděláte. Není nic, co bych Vašemu týmu vytkla. Moc Vám děkuji za krásnou proměnu a příjemně strávené odpoledne! :-)"

Jana Navrátilová


"Ráda bych poděkovala za příjemně strávené dopoledne ve společnosti vás obou, paní Moniko a Petro.

Proměna pro mě znamenala milý dárek k narozeninám od mé rodiny. Zážitek objednal můj manžel a jeho přání udělat mi radost se opravdu splnilo a já jsem za to velmi vděčná. Moje rodina byla se změnou spokojená, a i když nebyl účes a barva vlasů změněna výrazně, i já se cítím ve změněné vizáži dobře. Jako ideální by se jevila možnost, aby vnější změna byla impulsem pro změnu hlubší, změnu vnitřní, k dosažení které nebývá snadná cesta. Dále jsem si uvědomila, že je třeba najít si občas čas pro sebe, a také, že zážitků, které přinášejí hezké pocity, není nikdy dost.

Líbila se mi životní filosofie vás obou, přátelské vystupování, příjemná atmosféra. Přeji vám v další práci spokojenost, hodně hezkých pocitů a v osobním životě příjemné a nezapomenutelné zážitky.

Se srdečným pozdravem

Jikta Břízová


"Chtěla bych mnohokrát poděkovat Monice i Renatě za úžasný profesionální a zároveň přátelský přístup při mé proměně. Má proměna byl jeden příjemně strávený den v salonu, kdy o mě bylo pečováno a nespočet dnů dalších v běžném životě, kdy se po odborných radách a doporučeních mohu oblékat, líčit a česat tak, abych ze sebe měla dobrý pocit a líbila se sama sobě. Ještě jednou děkuji, holky..."

Renata Brtnicka


"Můj názor na proměnu je, že to bylo skvělí. Obě jste byly milé a příjemné, jak jste nám poradily. Taky jste nám řekly, co všechno se s námi chystáte dělat. Bylo to prostě super. Daly jste nám hodně rad a určitě jsem si vzala k srdci. Bylo to vážně příjemné odpoledne. Určitě někdy, až budu potřebovat pomoc, tak se na Vás obrátím:-). Ještě jednou moc děkuji, jste úžasné."

Petra Holomková


"Manžel s dcerou, kteří mně přišli naproti, byli okouzleni a následně kolegyně v zaměstnání po přehlídce fotografií z proměny souhlasně pokyvovaly hlavou a vyjadřovaly uznání Vaší dovednosti. Je velmi příjemné se nechat hýčkat profesionály jako jste VY.
Hezký den a hodně příjemných a spokojených klientů."

Ilona Samková, Hronov


"Když jsem přišla z proměny, ohlas byl vcelku příznivý i když nijak bouřlivý, protože jak jste mi Vy už řekla - šla jsem po dobré cestě, takže změna v mém případě nebyla až tak zásadní. Reakce okolí je jedna věc, druhá a důležitější je můj osobní pocit z proměny a ten byl super. Strávila jsem s vámi oběma velmi pěkné odpoledne, byly jste velice příjemné a profesionální. Dozvěděla jsem se zajímavé informace z oblasti barvové typologie a dnes vím, na jaké barvy si mám nechat zajít chuť a v kterých naopak "vyniknu", jen je škoda, že musím pořídit skoro celý nový šatník :-)). Musím také pochválit milou slečnu fotografku. Proměnu jsem si dala jako dárek, na který jsem se těšila a po rozbalení ve mě zůstal velmi příjemný pocit, který si navíc můžu připomenout díky krásným fotografiím na CD.

Děkuji Vám a dnes už vím, že jsme se nesetkaly naposled."

Hana Kotlínová, Kladno


"Dobrý den paní Moniko,

velice Vám děkuji za včerejší super změnu image. Vše bylo naprosto dokonalé a velice ráda jsem se dozvědala které barvy, v jakém odstínu a provedení jdou nejlépe k mému fototipu. Dále velice děkuji i za změnu barvy a střihu vlasů. Které jste skvěle s kolegyní trefily. Jsem velice spokojoná a udržování účesu není vůbec nijak náročné což jsem ráda. Manželovi se celá změna líbí a je též velice spokojený :-).
Fotky které jste mi zaslala ještě v den kdy se změna udála jsou super a jsem velice ráda,že se takto vydařily.

Ještě jednou Vám velice děkuji za skvělou změnu a i za bonusy které máte na svých stránkách. Jistě mi dají také užitečné rady jako vy včera. Ne celém dni bych vůbec nic neměnila. Vše bylo dokonalé. Příjemné prostředí a hlavně Váš super přístup."

Lucie Boušová, Chýně


"Dobrý den, paní Moniko,
děkuji Vám za báječné dopoledne a zdařilou proměnu! Opravdu jsem si na vlastní kůži vyzkoušela, jak se z šedé myšky stane "skoroprincezna" (tak si ještě dnes opravdu připadám) ......a Vám i paní Renatě za to patří můj patří dík.. Odcházela jsem moc spokojená a s příjemným pocitem. Také proto, že jste operativně a ochotně vyhověla mým dodatečným požadavkům. Obě jste opravdové profesionálky a skutečně si zasloužíte ocenění. Myslím, že každá žena se ve Vaší péči (a hlavně i po ní !) musí cítit úžasně.
Ráda bych Vašich služeb využila i někdy příště.

Děkuji, zdravím Váš skvělý pracovní tým a těším se někdy příště..."

Iva Vernerová, Lubník


"Děkuji za možnost proměny. Upřímně dle mého názoru změna účesu byla opravdu obrovská. Musím říci, že reakce okolí byla vesměs kladná. Dokonce řada lidí mě vůbec nepoznala. Byli zvyklí na blond vlasy a culík :-) Pro rodinu to byl šok , babička dokonce dlouho nemluvila :-) ne, byla dost překvapená...
Já osobně jsem s účesem spokojená. Mám snad i více vlasů :-)
Paní Renata mi dala na sebe kontakt, takže až se přeliv vymyje, určitě ji zavolám a ráda Váš salón znovu navštívím."

Hana Ježdíková


"Chtěla jsem Vám a paní kadeřnici ještě jednou moc poděkovat za velmi příjemné sobotní odpoledne. Moje proměna se všem moc líbila. Již jsem zkoušela, různé varianty líčení a těším se na obnovu svého šatníku, budu muset vyrazit na nákupy."

Martina Štochlová


"Přeji Vám hezký den a děkuji za péči, kterou jste mi obě během přeměny věnovaly.

Manžel obvykle nezaregistruje jakoukoli změnu na mém zevnějšku, ale tentokrát prohlásil, že jsem "nějaká jiná" a že mi to moc sluší. I přítelkyně, se kterou jsem se hned večer setkala na koncertu, byla mou proměnou nadšena a - jak řekla - "jen tak dál !". Tak se budu samozřejmě snažit, aby vaše rady byly využity. Já osobně jsem měla velice příjemný pocit a doufám, že díky vašemu kurzu budu vědět i sama, jak na to.

Ještě jednou děkuji a věřím, že jsme se nesetkaly naposled."

Zuzana Růžičková, Praha


"Chci velmi poděkovat za příjemný den a za úžasnou proměnu, kterou jsem si opravdu užívala. Všichni byli velice milí, příjemní a hlavně profesionální. Dověděla jsem se spoustu užitečných věcí jak v barevné typologii, líčení tak i ve stylovém poradenství.
Nadchla mě kadeřnice, které jsem poprvé nemusela přesně říkat co si představuji a skvěle poradila, nabarvila a ostříhala.
Reakce na mou proměnu v mém okolí byla pozitivní a všimli si jí i kolegové, což je už samo o sobě co říct, neboť pracuji v převážně mužském kolektivu:-) Proměna se zvláště líbí mému příteli od kterého jsem dostala tento báječný dárek a i mému synovi, který řekl hned jak mě uviděl "Maminko ty jsi, ale krásná" :-)

Ještě jednou děkuji celému týmu za úžasný den."

Maňová Lenka, Roztoky


"K proměně a přístupu vašeho týmu nemůžu vůbec nic vytknout, bylo to úžasný. Velice oceňuji Váš individuální přístup, je bezvadné cítit, že
se jedná pouze o vás a ne o naučené klišé a zařazení do nějaké tabulky :-)
Jsem moc ráda za rady jak v účesu, tak v líčení, určitě budu potřebovat ještě nějaké další rady, tak jsem moc ráda, že jste ochotné poradit i
nadále. :-)
Za balíček štětců budu velice ráda, nevím kde bych je posháněla :-) No a kdyby to bylo jen trošku možné třeba do budoucna, tak ještě by bylo
fajn, kdyby se u Vás daly konkrétní "šminky", které osloví v proměně, objednat, aby po nich nemusely klientky pátrat v obchodech :-)

Ještě jednou moc děkuji a přeji krásný den :-)

Miriam Svojanovská


"Byla jsem moc spokojená, byli jste všichni velice příjemní.

Od vás jsem jela k rodičům a tam se všem moje proměna líbila.Manžel byl spokojený, že mám vlasy trochu vlnité a né rovné.Vpráci si mé proměny všimli i chlapi a ty moji proměnu pochválili. Takže Vám ještě jednou moc děkuji. Začervenání /po úpravě obočí/ nebylo vidět.

Děvčatům v práci jsem doporučila proměnu u Vás ve studiu, tak doufám, že ji využijou.
Zravím a doufám,že se ještě uvíme."

Dagmar Vránková


"Čo sa mi páčilo:
Veľmi som si užívala aj to, ako ste ma trénovali, či viem rozoznať chyby vo farebnosti oblečenia. Keď ste sa ma pýtali, ktoré z troch základných bodov, ktoré sú pre mňa ideálne, mi u mojeho oblečenia chýbajú, a ktoré sú v poriadku. No a dozvedela som sa veľa ďalších zaujímavých informácií a tipov, ktoré mi pomožu pri každodennom obliekaní a líčení.

Čo ma prekvapilo? No, že som zimný tip, celý čas som si myslela, že som typ letný, ale skúšanie zlatej a striebornej šatky ukázalo opak.

Čo mi chýbalo? Že k peknému líčeniu som sa nemohla ihneď pekne zladiť aj oblečením, ale to doladíme návštevou nejakého obch. centra. Už mám nejaké kúsky v zozname naplánované. :-)
Ďakujem ešte raz za príjemne strávený deň"

Alena Krompaská, Košice / Praha


"Moc děkuji za příjemně strávený den s úžasným výsledkem .o)

Manželovi a okolí se proměna moc líbila, jen dcerka dle očekávání říkala, že se jí to nelíbí, stará maminka byla lepší ale nebylo to ani změnou účesu, ale asi tím líčením. Protože to byla opravdu velká změna - není na líčení maminky zvyklá.

Celá proměna byla příjemná, tým je opravdu velice profesionální a atmosféra celé proměny byla příjemná. Myslím, že není co zdokonalovat.
Ještě jednou děkuji a přeji mnoho dalších úspěšných proměn"

Zuzana Effenbergerová


"Chtěla bych Vám poděkovat za příjemně strávený den. Byla jsem mile překvapena Vaším profesionálním přístupem, stejně tak jako zručností Vaší kadeřnice. Po proměně se cítím velmi dobře a myslím, že mi celkově prospěla. Potěšen byl i můj manžel, kterému se to také velmi líbilo. Stejně tak mi změnu pochválili i moji známí."

Jitka Kmentová, Příbram


"Mnohokrát děkuji za proměnu, kterou jste na mě napáchaly, bylo to ohromně příjemné a myslím, že proměna se netýká jen zevnějšku, ale když se sama sobě líbím připadám si ve větší pohodě a sebevědomější.

Reakce okolí byla jen kladná, někteří známí ani nemohli promluvit, když mě prvně uviděli, doslova jim to v kladném slova smyslu vyrazilo dech. Když vidím, že se to líbí i ostatním o to větší radost z proměny mám. Musím moc poděkovat manželovi za výběr takového dárku,
a doporučuji všem manželům - je to nejkrásnější dárek, jaký může upracovaná čtyřicetiletá žena dostat. A vzkázat všem ženám - nehledejte na tom žádné mouchy, muž vás chtěl potěšit a ne vyměnit za jinou. A pohledy plné obdivu jsou skutečně velmi příjemné.

Velmi mě překvapil, vřelý a přátelský přístup celého týmu. Čekala jsem oficialní atmosféru a místo toho jsem si připadala jak s kamarádkami. Poklidná atmosféra, ale nic neubrala na profesionalitě, a výsledek byl dokonalý. Chvilku jsem se bránila vylepšení nehtů, myslela jsem, že je to zbytečné, ale teď z nich mám hroznou radost a nemůžu se na ně vynadívat. Trošku mám obavy, zda se mi podaří účes udržet takový, jakýho vytvořila paní kadeřnice, doufám že to zvládnu s využítím všech rad, které jsem od ní dostala.
Jsem moc ráda, že jste mě jen "neproměnily", ale vysvětlily a poradily.
Více jak hodinové povídání o líčení proč tak či onak, bylo moc fajn. Dnes vím čemu se vyhnout, po čem sahnout, co mohu od čeho očekávat a jak co skrýt nebo naopak předvést.
Ještě jednou moc děkuji a určitě si takhle hezký den zaměřený třeba zase jiným směrem dopřeju."

Jana Holubová, Kutná Hora


"Tak reakce byly přímo bombastické, až jsem tomu nemohla věřit, ba dokonce kamarádka si mě dala do mobilu jako tapetu, místo svých dětiček!! Že prý se nemůže vynadívat. Takže jste slavily úspěch. Jste prostě holky šikovný.

Tak přeji hodně dalších úspěšných proměn a mějte se fajn."

Jana Prantlová, Domažlice


"Děkuju za krásný den, který jsem mohla prožít ve vašem salónu. Moc se mi líbil profesionální a přátelský přístup vás a vaší kolegyně. Přátelům a rodině se moc líbilo nalíčení, ostříhání, modelace a barva vlasů. Je pravda, že až tak k velké změně nedošlo, ale o to víc mě hřeje u srdíčka, že jdu správnou cestou....

Moc se těším na další spolupráci s vaším týmem.....
Přeji vám mnoho úspěšných přeměn...."

Lenka Jenčíková, Mladá Boleslav


"Děkuji za fotky a zejména za skvělý, profesionální a zároveň lidský přístup Váš i paní Renaty při dnešní proměně. Den jsem si opravdu užila. Z výsledku jsem nadšená nejen já, ale i moji blízcí, a tak jen pevně doufám, že se mi podaří dnes získané tipy převést do každodenní praxe. Oceňuji také možnost kdykoliv se na tým znovu obrátit s dalšími otázkami, které se týkají proměny."

Tereza Tichá, Praha


"Děkuji moc za fotky, které jste mi poslala. Jsou opravdu pěkné, doufám, že se brzo potkáme. Vaše služby budu využívat jistě častěji, rozhodně ne jen jednou.

Váš přístup byl ke mně opravdu individuální, jsem maximálně spokojená. Také se vám ozvu ohledně kurzu líčení, jak jsme se o tom spolu bavily. Těším se na brzké shledání."

Denisa Markvartová, Praha


"S ucesem jsem velmi spokojena a vase informace o barvach a liceni jsem si taky rada vzala k srdci. Vase naliceni mi fajn vyhovovalo, dekuji. Dekuji vam i vasi spolupracovnici za vasi ochotu a vase rady, ktere se urcite budou dobre hodit, popripade se na vas rada opet obratim. Preji vam i nadale mnoho uspechu a vsechno nejlepsi do budoucnosti."

Iva Riedo, Švýcarsko


"Děkuji za zaslané fotografie. Je na nich vidět, že Vaše snaha vylepšit (bohužel jen dočasně) moji vizáž měla úspěch.

Cítila jsem se u Vás velmi dobře. Bylo mi příjemně na duši a své si užily i moje smysly. Děkuji za milou péči, kterou jste mi věnovala."

Jindra Kratschmarová, Jablonec nad Nisou


"Proměna je úžasná!! Doma byli všichni překvapeni a velice se jim proměna líbila.

Dnes jsem si již oči nalíčila jak jste mi doporučila, což Vás určitě potěší. Celá akce se zdařila, jsem velice spokojená. Moc děkuji a přeji Vám mnoho dalších spokojených zákaznic."

Ilona Jelínková, Teplice


"S Vašim týmem jsem byla velice spokojená.

Má proměna se všem velice líbila, všichni byli nadšeni, ještě jednou mnohokrát děkuji."

Michala Houserová, Praha


"Chtěla bych vám oběma vyjádřit mé velké díky, jak jste se vyřádily na mé větší maličkosti.

Když jsem vcházela k vám, tak mě ani trošičku nenapadlo, že se nechám od vás radikálně změnit, při stříhání a hlavně když Vaše kolegyně /kadeřnice/ vzala břitvu jsem vůbec nemohla dýchat a měla jsem skoro pořád zavřené oči. Snažila se mi uklidnit hned ze začátku, ale na mě to moc nepůsobilo, i když jsem k vám jela, tak celou cestu mé podvědomí mi říkalo, že velká (hlavně radikální) změna nebude, možná částečná.Ale působily jste na mě od začátku jako opravdové profesionálky, to se mi potvrdilo ve finále.

Je to pro mě opravdová velikánská změna, hlavně tmavá barva vlasů, byla jsem jak z jiného světa. Takže ještě jednou velké díky oběma."

Jana Waberová, Meziboří


"S průběhem celé mé proměny jsem byla velmi spokojena.
Příjemně na mě působil Váš osobní přístup ke mně a samozřejmě nesmím zapomenout ani na Vaší kolegyni Renatu /kadeřnice/.

Obě působíte velmi příjemně a přirozeně, což má velmi příznivý vliv na "pobyt" ve Vašem salónu. Člověk se cítí uvolněně a v pohodě.

Ráda bych Vám též poděkovala za příjemný den, který byl jen a jen můj (-:

Okolí na mou proměnu reagovalo velmi pozitivně.

Přítel obzvláště chválil účes a barvu vlasů. Líčení komentovaly spíše ženy, kolegyně v práci. Velmi se jim líbilo, jak jste mě nalíčila oběma způsoby, obzvláště velký úspěch mělo kouřové nalíčení. K čemuž se musím přiklonit i já osobně. V tomto nalíčení jsem se cítila velmi dobře a přitažlivě.

S účesem a barvou jsem též spokojena."

Gabriela Uriková


"Ohlas na změnu byl veliký a velmi kladný.

Manžel mi řekl, že vypadám o deset let mladší, dcera si myslela, že jsem byla také na solárku.

Moje dojmy jsou velmi kladné. Jste tam příjemná parta, pěkná atmosféra opravdu faj. Z každého úkonu jsem se přiučila, ale nejvíce mě prospěly rady v oblékání.

Proměna se opravdu povedla"

Lenka Nagyová, Praha


"Bylo velmi příjemné nechat se zkrášlovat.

Výsledek proměny mě mile překvapil. Můj přítel mě skoro ani nepoznal, až jsem se bála, že si mě nebude chtít vzít domů :-)

Tak nakonec jsem měla správné tušení. Partner mě požádal o ruku a to dokonce na plavbě po Vltavě.

Děkuji Vám za příjemně strávené odpoledne."

Emilie Pohlová


"Den pro mě byl fakt super. Já jsem jsi to moc užila s Vámi. Takový relax jsem dlouho neprožila. Jak Vy tak Renata jste super a přeju Vám ať Vám to vše vychází jak potřebujete.
Manžel byl velmi spokojen s proměnou a slyším jen chválu na změnu. Ráda jsi někdy v březnu s Vámi sednu na doladění líčení."

Šárka van Wyk, Praha


"Děkuji za celou proměnu, velice jsem si celý den užila.

Bylo to poprvé, že někdo pečoval o mně. Nejprve jsem si nemohla zvyknout na novou barvu vlasů, teď se v ní ale cítím podstatně lépe. Ještě se těším na další barvení na chladnější odstín.
Barevná typologie byla pro mě vedle účesu největší změna, sice mám prázdnou skříň, ale už se těším na nákupy nových věcí, které mi konečně budou slušet.

Děkuji za rady v líčení i ohledně střihů oblečení. Na některé věci prostě člověk sám nepřijde.

Celkově mi proměna prospěla, vypadám lépe a hlavně se lépe cítím. (...)

Moc děkuji celému týmu a doufám, že se brzy setkáme při nakupování."

Markéta Kohoutová, Karlovy Vary


"Bylo to velmi příjemně strávené dopoledne.

Moc děkuji svému zlatému muži, který mi proměnu daroval a umožnil, a samozřejmě děkuji Vám i paní kadeřnici, že jste se mi tak příjemně a profesionálně věnovaly.

V současné době jsem už přes rok na mateřské a díky kolotoči výhradně kolem mimča člověk tak nějak zdivočí :-) Vy jste mi zase připomněly, jak je to příjemné vypadat "normálně", tj.upraveně a pohledně, a zároveň jste mi daly tolik potřebnou změnu, která mi zvedla sebevědomí a motivuje mě si podobný standard udržet.

Líčení bylo moc zajímavé, možná díky dlouhodobému nelíčení se, trochu výraznější, ale pěkné a zajímavé, a střih a barva vlasů opravdu super.

Moc se mi u Vás líbilo a ráda Vaše služby nabídnu svým kamarádkám a
známým, případně přijdu sama znovu :-)

Olga Baudyšová, Praha


"Bylo mi potěšením nechat se několik hodin hýčkat ve vašem salonu proměn. Oceňuji velmi profesionální, a přitom milý a citlivý přístup váš i paní kadeřnice.

S proměnou jsem byla spokojená, stejně tak můj přítel, který mi tento zážitek daroval, a pochvalu jsem získala i večer od přátel.

Zde bych ráda ocenila vaši obětavost uskutečnit mou proměnu v konkrétním dnu, na kterém mi velmi záleželo, přestože jste museli kvůli tomu zřejmě měnit i své osobní plány.

Ještě jednou vám děkuji za tak příjemně strávené chvíle i zdařilou proměnu."

Jana Zvalová, Praha


"Během proměny se mi líbil individuální přístup ke mně.

Hodně mě zaujal kurz líčení, protože každá žena si myslí, že se líčí správně,ale po vašem školení jsem zjistila, že to není pravda. Jinak okolí moji změnu přijalo pozitivně, všem se to moc líbilo."

Martina Blažková, Chomutov